Zawody

Kalendarz MZJ 2018.pdf
# Nazwa zawodów Miejsce Termin Uwagi Dyscyplina Propozycje Wyniki
1 ZR, ZT Michałowice (KJK Szary) 20.04.2018-22.04.2018 Skoki Propozycje
2 ZR, ZT - F Stare Żukowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 21.04.2018-21.04.2018 Rajdy Propozycje
Propozycje
3 ZR-F, ZT Dąbrówka – Buczków (Krakowski Tor Wyścigów Konnych) 27.04.2018-28.04.2018 Rajdy Propozycje
Propozycje
Propozycje
Propozycje
4 ZO-A, ZR Łężkowice (KJ Balios) 30.04.2018-02.06.2018 Ujeżdżenie Propozycje
Propozycje
5 ZR-B, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 04.05.2018-06.05.2018 Skoki Propozycje
Propozycje
6 PLJ, ZO-B, ZR Michałowice (KJK Szary) 11.05.2018-13.05.2018 Skoki Propozycje
7 elMP Militari 2018, ZR, ZT WKKW Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 18.05.2018-20.05.2018 WKKW, Inne
8 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 25.05.2018-27.05.2018 Skoki
9 ZT XXXVII Mistrzostwa OJK "PEGAZ" Kraków (OJK "Pegaz") 26.05.2018-26.05.2018 Skoki
10 MM-F, ZR, ZT Stare Żukowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 26.05.2018-26.05.2018 Rajdy
11 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 01.06.2018-03.06.2018 Skoki
12 ZO-B2*, eMPMK, ZR Michałowice (KJK Szary) 08.06.2018-10.06.2018

eliminacje Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Skoki
13 eOOM-A, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 09.06.2018-10.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Ujeżdżenie
14 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 15.06.2018-17.06.2018 Skoki
15 eOOM-C, MPJ, MPMJ, CNC, ZT Skawina (KJ Facimiech) 15.06.2018-17.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

WKKW, Młodzież i dzieci
16 ZR-F, ZT Wietrzychowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 16.06.2018-16.06.2018 Rajdy
17 ZO-A, ZR Michałowice (KJK Szary) 22.06.2018-24.06.2018 Ujeżdżenie
18 eOOM-B, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 23.06.2018-24.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Skoki
19 ZR-F, ZT-F Odporyszów (Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie) 24.06.2018-24.06.2018 Rajdy
20 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 06.07.2018-08.07.2018 Skoki
21 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 10.08.2018-12.08.2018 Skoki
22 ZO-A, ZR, elMPMK Łężkowice (KJ Balios) 10.08.2018-12.08.2018 Ujeżdżenie
23 ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 17.08.2018-19.08.2018 Skoki
24 ZO-B2*, ZR Michałowice (KJK Szary) 24.08.2018-26.08.2018 Skoki
25 MM-A, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 24.08.2018-26.08.2018

Mistrzostwa Małopolski

Ujeżdżenie
26 CIC, CNC, ZT, el.PP, MM-C FACIMIECH HORSE TRIALS Mistrzostwa Polski Amatorów Skawina (KJ Facimiech) 31.08.2018-02.09.2018

Mistrzostwa Małopolski

WKKW, Młodzież i dzieci
27 MM, ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 07.09.2018-09.09.2018

Mistrzostwa Małopolski

Skoki
28 ZR, ZT Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 15.09.2018-16.09.2018 Skoki
29 XXIII Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej w ujeżdżeniu - ZR, ZT Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 22.09.2018-23.09.2018 Ujeżdżenie
30 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 28.09.2018-30.09.2018 Skoki
31 Towarzyskie zawody klubowe OJK "Pegaz" Kraków (OJK "Pegaz") 29.09.2018-29.09.2018 Skoki
32 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 05.10.2018-07.10.2018 Skoki
33 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 12.10.2018-14.10.2018 Skoki
34 CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michałowice (KJK Szary) 18.10.2018-21.10.2018 Skoki
35 CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michałowice (KJK Szary) 25.10.2018-28.10.2018 Skoki
36 zawody hubertusowe OJK "Pegaz" Kraków (OJK "Pegaz") 27.10.2018-27.10.2018 Skoki
37 HDiM, HZR Michałowice (KJK Szary) 16.11.2018-18.11.2018 Skoki, Młodzież i dzieci
38 HZO, ZR Michałowice (KJK Szary) 23.11.2018-25.11.2018 Ujeżdżenie

Skróty:
ZR zawody regionalne
ZT zawody towarzyskie
TUPM Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski
MLJ Małopolska Liga Jeździecka
TPM Towarzyski Puchar Małopolski (w skokach)
ZO/CNC zawody ogólnopolskie
MM Mistrzostwa Małopolski
elOOM eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
elMPMK eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni
elMŚMK eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni
PLJ Polska Liga Jeździecka
PP Puchar Polski
CSI/CIC zawody międzynarodowe